27 Haziran 2014 Cuma

Oyuncak Yorumu - Çılgın Penguenler

5 yaşındaki oğlum Tuğra hala kendi kendine oynamak yerine bizimle oynamayı tercih ediyor. Ben de çoğunlukla dinazorları dövüştürmek, şövalyecilik oynamaktansa edebimizle koltukta oturarak oynanan kutu oyuncaklarını seviyorum. Tuğra da bunu bildiği için 'hadi oyun oynayalım' dediğinde, hemen gidip kutu oyuncaklarından birini getiriyor. O yüzden evimizde Tuğra'nın yaş grubuna uygun pek çok kutu oyuncağı mevcut. Kutu oyuncaklarını uzun ömürlü olmaları sebebiyle de tercih ediyorum. Ne de olsa geriden gelen bir de kardeş var. O büyüyünce tepelerden çıkarırım beraber oynarlar diye hevesleniyorum.

İşte bunun için Tuğra'ya hangi oyuncağı alsak diye Toyzzshop'un internet sitesinde dolanırken,  Tuğra 'Çılgın Penguenler' adlı kutu oyuncağını seçti. Lıngırdayan bir buzdağına penguen yerleştirmekten ibaret gibi gözükse de Tuğra ile oynadıkça işin o kadar da kolay olmadığını, bir o kadar da zevkli olduğunu gördük. El-göz koordinasyonunu artırması, denge kavramını öğretmesi açısından da bu oyuncağı faydalı buldum diyebilirim. Şimdi eve gelen misafirlerin de yakasına yapışıp penguen yerleştirmece oynuyoruz.

Siz de Çılgın Penguenleri ya da diğer kutu oyuncaklarını denemek isterseniz
www.toyzzshop.com dan kolayca sipariş verebilir, hediye paketi yapılmış olarak 2-3 gün içinde oyuncağınızı kapınıza kadar getirtebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder