25 Ağustos 2014 Pazartesi

Oyuncak yorumu: Max Steel Turbo Dönüşebilen Figür

Oyuncakçıda olup da popüler olup da reklamlarda çıkıp da bizde olmayan oyuncağı bulmak çok zor çok şükür. Neneler, dedeler, emmiler, teyzeler amcalar sağolsun. Tuğra'ya oyuncak alacakları zaman benden istihbaratı alıp alıveriyorlar hediyeyi. Hal böyle olunca yavruya doğum gününde hediye almak çok zor oluyor. Bir de paşamız bu sene herşeyin sürpriz olmasını istedi. Doğum günü pastasının bile.

Biz de öylesine gezmeye gidiyormuş gibi oyuncakçıya soktuk Tuğra'yı. Gezerken en çok neye tezahürat etti gözlemleyerek. En çok Max Steel oyuncaklarının önünde vakit geçirdi. En fazla da bir düğmesine basınca rokete dönüşen figürü beğendi. Sürpriz olsun diye oyuncağı oradan almak yerine toyzzshop'ın internet sitesinden sipariş verdik. Tuğra'nın doğum günü partisi cumartesi idi. Bense siparişi salı akşam verdim. Siparişin en geç cuma günü ulaşması için not bıraktım ve aynen dediğim gibi kargo cuma günü elime geçti.

Tuğra ise aldığı hediyelerden en çok buna tezahürat etti. Bir iki gün boyunca da elinden bırakmadı.

Toyzzhop'ın internet sitesinde karakterler bölümünde 'Max Steel'i seçerek bu oyuncağı rahatlıkla bulabilirsiniz.

http://www.toyzzshop.com/oyuncak-karakter-figur-oyuncaklari/mattel-max-steel-max-steel-turbo-donusebilen-figur/881b72650ff9d404f2ca93024788a2ca/ Hiç yorum yok:

Yorum Gönder